Виробництво

У нас вже є історія:
Наші перші рішення в 2016 році були представлені на галузевих виставках України і впроваджені в декількох компаніях – інноваційних лідерах в своїх сегментах ринку.

автоматизация, роботизация, складаПроекти автоматизованого складу

Недоліки конвеєрів привели до винаходу системи
самоврядних роботів, яка вирішує проблему швидкого перенастроювання шляхів транспортування вантажів на складі, а також дозволяє більш адекватно відгукуватися на зміни графіка руху вантажів на складі.
Наші робот БУКСИР і робот-візок були свого часу оптимальним (ціна / функціонал) аналогом транспортних роботів (підлогових рель-вих і підвісних монорейкових) і конвеєрів.

Виробничі цехи Стандарт-ПАК після створення прототипів роботів перейшли до виготовлення партій складських роботів і автоматизованих возів для логістичних підприємств України, які зацікавлені в оптимізації транспортування вантажів усередині складу.

Також, інженери компанії здійснюють настройку і сервісне обслуговування складських роботів, впроваджених в логістичні системи підприємств.

программирование маршрута робота
Інженери компанії Стандарт-ПАК здійснюють сервісне обслуговування складських роботів БУКСИР на підприємствах замовника
агрегатирование складского стелажа роботом БУКСИР
Конструктори адаптують базову модель складського робота під логістичні потреби замовника
специалисты по робо-технике
Інженери компанії діляться і набувають досвіду щодо керованої робототехніки на тематичних семінарах, виставках і конференціях.

Коммерческое предложение по автоматизации/роботизации процессов