Галузі

Сфери застосування не обмежені, деякі з них: ЛОГІСТИКА (склад, сортування, доставка); БЕЗПЕКА (зйомка, охорона по периметру; захищений маршрут / вантаж); РЕКЛАМА (промо-робот, транспортувальник реклами / рекламоносій; промо-доставка); HoReCa ( “офіціант”, “покоївка”, смарт-доставка).
Роботизовані складські рішення, а також: у шкідливих і небезпечних виробництвах, закритих від доступу людини маршрутах, фінансових установах, як промо-робот, самохідний лайт-бокс, «офіціант», «кур’єр-постачальник» в smart-ЖК.
Платформа на базі Колеса Ілона (Mecanum) може служити, мобільного, і стаціонарної сценічної платформою з можливістю пересування / обертання.

Сучасні робо-платформи і автономні транспортні пристрої використовуються майже в усіх галузях – від освоєння космосу, охорони здоров’я та громадської безпеки до розважальних цілей, оборони та багато чого іншого. Ці машини – в більшості повністю автономні чи потребують трохи значного втручання людини. Автономні універсальні пристрої розширюють наше розуміння у багатьох областях науки, збільшують наші можливості, і дозволяють трудиться там, де можливості людини обмежені або не ефективні.

Крім того,

раді представити Вам нову розробку GARSON-5

Коммерческое предложение по автоматизации/роботизации процессов